Oulu

Oulun toimipiste on tarkoitettu perinteisen 28 vrk:n Minnesota-mallisen hoidon kävijöille, mutta myös omasta kodista käsin käyville päihde-ja peliriippuvaisille sekä läheisille. Jatkohoidossa voi käydä Oulun lisäksi Rovaniemen jatkohoitopaikassa.

Tutustu Päihdehoito-ohjelmaan ja Läheishoitoon.

Henkilökunta

Risto Silenius

Risto Silenius

Vast. ohjaaja, LH, PAT, päihdeohjaaja

045 3100 121

 risto.silenius@avominne.fi

Lue lisää Ristosta

Virpi Karhu

Virpi Karhu

Vastaava sosiaaliohjaaja/ päihde-, läheis- ja perheohjaaja/ koulutus/ työnohjaukset

040 578 9353

virpi.karhu@avominne.fi  

Lue lisää Virpistä 

Mika Arramies

Mika Arramies

Toimitusjohtaja, työnohjaaja, hallinto, koulutus

044 256 3400

mika.arramies@avominne.fi

Lue lisää Mikasta

Avominne konsultaatiopalvelut

Marjo Pellinen

Marjo Pellinen

Psykiatri, yleislääketieteen ja geriatrian erikoislääkäri

marjo.pellinen@avominne.fi

Lue lisää Marjosta

Jari Myllyniemi

Jari Myllyniemi

LL, vastaava lääkäri

jari.myllyniemi@avominne.fi

Lue lisää Jarista

Hanna Herno

Hanna Herno

Psykologi

hanna.herno@avominne.fi

Lue lisää Hannasta

Osoite

Rintintie 20 (aivan tien päässä)

90410 Oulu

 

Oulun toimipiste