Tampere

Tampereen toimipiste on tarkoitettu omasta kodista käsin hoidossa käyville päihde-ja peliriippuvaisille sekä läheisille. Iltaisin annettava avohoito sopii hyvin työelämässä oleville.

Pääset seuraavista linkeistä tutustumaan Päihde- ja peliriippuvuuden       hoito-ohjelmaan ja Läheishoitoon.

Sivun alaosasta löydät ohjeet toimipisteen pysäköinnistä.

Henkilökunta

Kati Tommila

Kati Tommila

PAT, Vastaava päihde- ja perheohjaaja

045 262 7410

kati.tommila@avominne.fi

Lue lisää Katista

Mari Nilivaara

Mari Nilivaara

LH, sosionomi op., 12 askeleen päihdeohjaaja

040 483 8854

mari.nilivaara@avominne.fi 

Lue lisää Marista

Hannele Kejonen

Hannele Kejonen

Psyk.sh, 12 askeleen läheis- ja päihdeohjaaja

046 939 1245

hannele.kejonen@avominne.fi

Lue lisää Hannelesta

Jari Myllyniemi

Jari Myllyniemi

LL, vastaava lääkäri

jari.myllyniemi@avominne.fi

Lue lisää Jarista

Tuija Pekkala

Tuija Pekkala

LH, 12 askeleen peliriippuvuus- ja päihdeohjaaja

045 219 9175

tuija.pekkala@avominne.fi

Lue lisää Tuijasta

Mika Arramies

Mika Arramies

toimitusjohtaja, pat, työnohjaaja, hallinto, koulutus

044 256 3400

mika.arramies@avominne.fi

Lue lisää Mikasta

Iiris Markkanen

Iiris Markkanen

Psyk.sh, psykoterapeuttiopiskelija, työhyvinvointipalvelut, elämänhallintaryhmät,

050 538 2054

iiris.markkanen@avominne.fi

Lue lisää Iiriksestä

Avominne konsultaatiopalvelut

Marjo Pellinen

Marjo Pellinen

Psykiatri, yleislääketieteen ja geriatrian erikoislääkäri

marjo.pellinen@avominne.fi

Lue lisää Marjosta

Jari Myllyniemi

Jari Myllyniemi

LL, vastaava lääkäri

jari.myllyniemi@avominne.fi

Lue lisää Jarista

Hanna Herno

Hanna Herno

Psykologi

hanna.herno@avominne.fi

Lue lisää Hannasta

Osoite

Pispankatu 1-3 (Käynti takapihan puolelta)

33240 Tampere

Pysäköinnistä

Voit pysäköidä auton Pispankadun pohjoispuolelle. Kiinteistön pihaan ei saa pysäköidä. Oikealla kuva pysäköinti- ja kulkukartasta toimipisteelle. Klikkaa kuva isommaksi!

Tampereen toimipiste