Tampere

Tampereen toimipiste on tarkoitettu omasta kodista käsin hoidossa käyville päihde-ja peliriippuvaisille sekä läheisille. Iltaisin annettava avohoito sopii hyvin työelämässä oleville.

Pääset seuraavista linkeistä tutustumaan Päihde- ja peliriippuvuuden       hoito-ohjelmaan ja Läheishoitoon.

Sivun alaosasta löydät ohjeet toimipisteen pysäköinnistä.

Henkilökunta

Kati Tommila

Kati Tommila

PAT, Vastaava päihde- ja perheohjaaja

045 262 7410

kati.tommila@avominne.fi

Lue lisää Katista

Hannele Kejonen

Hannele Kejonen

Psyk.sh, 12 askeleen läheis- ja päihdeohjaaja

046 939 1245

hannele.kejonen@avominne.fi

Lue lisää Hannelesta

Jari Myllyniemi

Jari Myllyniemi

LL, vastaava lääkäri

jari.myllyniemi@avominne.fi

Lue lisää Jarista

Tuija Pekkala

Tuija Pekkala

LH, 12 askeleen peliriippuvuus- ja päihdeohjaaja

045 219 9175

tuija.pekkala@avominne.fi

Lue lisää Tuijasta

Mika Arramies

Mika Arramies

Toimitusjohtaja, hallinto, koulutus, työnohjaaja (STOry), asiantuntija

044 256 3400

mika.arramies@avominne.fi

Lue lisää Mikasta

Avominne konsultaatiopalvelut

Marjo Pellinen

Marjo Pellinen

Psykiatri, yleislääketieteen ja geriatrian erikoislääkäri

marjo.pellinen@avominne.fi

Lue lisää Marjosta

Jari Myllyniemi

Jari Myllyniemi

LL, vastaava lääkäri

jari.myllyniemi@avominne.fi

Lue lisää Jarista

Hanna Herno

Hanna Herno

Psykologi

hanna.herno@avominne.fi

Lue lisää Hannasta

Osoite

Pispankatu 1-3 (Käynti takapihan puolelta)

33240 Tampere

Pysäköinnistä

Voit pysäköidä auton Pispankadun pohjoispuolelle. Kiinteistön pihaan ei saa pysäköidä. Oikealla kuva pysäköinti- ja kulkukartasta toimipisteelle. Klikkaa kuva isommaksi!

Tampereen toimipiste